LINEA STEEL CHROME
  • LINEA STEEL CHROME

LINEA STEEL CHROME

MKD19,990.00
Tax included Delivery: 1 to 3 weeks

LINEA STEEL CHROME

Quantity на залиха

  • Security policy (edit with module Customer reassurance) Security policy (edit with module Customer reassurance)
  • Delivery policy (edit with module Customer reassurance) Delivery policy (edit with module Customer reassurance)
  • Return policy (edit with module Customer reassurance) Return policy (edit with module Customer reassurance)

Високо квалитетна природна кожа

Силна метална конструкција целосно хромирана

Синхронизирано движење на наслонот и седлото во сооднос 2:1

Механизам за лулање со застанување во 5 позиции

Регулирање на механизам за лулање  според тежината на седлото

Ергономично седло и наслон

Анти-шок заштита 

Фиксни подлактици меки тапацирани

stol002
25 Items

No customer reviews for the moment.

Related products

(There are 7 other products in the same category)