• On sale!
  • New

DIPLOMAT

MKD7,490.00
Tax included Delivery: 1 to 3 weeks

DIPLOMAT

  • Security policy (edit with module Customer reassurance) Security policy (edit with module Customer reassurance)
  • Delivery policy (edit with module Customer reassurance) Delivery policy (edit with module Customer reassurance)
  • Return policy (edit with module Customer reassurance) Return policy (edit with module Customer reassurance)

Седло и наслон тапацирани

Силна метална конструкција

Механизам за лулање со застанување во одредена позиција

CPT механизам (перманентен контакт) со промена на аголот на наслонот

Регулирање на лулашкиот механизам според тежината на седлото

Гасов ароматизер за регулирање на висината

Цврста петокрака ногарка

Подлактици пластични

stol3263
13 Items

No customer reviews for the moment.

Related products

(There are 16 other products in the same category)