• New

OTTO

MKD6,950.00
Tax included Delivery: 1 to 3 weeks

OTTO

  • Security policy (edit with module Customer reassurance) Security policy (edit with module Customer reassurance)
  • Delivery policy (edit with module Customer reassurance) Delivery policy (edit with module Customer reassurance)
  • Return policy (edit with module Customer reassurance) Return policy (edit with module Customer reassurance)

Целосно тапациран со еко кожа

Силна метална конструкција 

Механизам за лулање со застанување во 1 позиција

Гасов ароматизер за регулирање на висината

Регулирање на лулашкиот механизам според тежината на седлото

Цврста петокрака ногарка

Фиксни подлактици целосно хромирани

Хромирана ногарка 

stol3261
15 Items
Grade 
05/18/2018

топ

прекрасно

Related products

(There are 16 other products in the same category)