• New
Rico steel
  • Rico steel

RICO STEEL

MKD5,950.00
Tax included Delivery: 1 to 3 weeks

Rico steel

  • Security policy (edit with module Customer reassurance) Security policy (edit with module Customer reassurance)
  • Delivery policy (edit with module Customer reassurance) Delivery policy (edit with module Customer reassurance)
  • Return policy (edit with module Customer reassurance) Return policy (edit with module Customer reassurance)

Високо квалитетна еко кожа

Силна метална конструкција целосно хромирана

Механизам за лулање со застанување во првобитната позиција

Гасов амортизер за регулирање на висината

Регулирање на механизмот за лулање според тежината на седлото

Ергономично седло и наслон 

Ногарка од полиран алуминиум

Фиксни подлактици

stol0106
10 Items

No customer reviews for the moment.

Related products

(There are 16 other products in the same category)